22. 2. 2012

Hafla - recept v několika snadných krocích

Tak schválně: kdo z vás ví, co je to hafla? Ať už je váš tip jakýkoliv, právě hafla mi v minulých dnech a týdnech připravila dny plné snů a bezesné noci. Nakonec se vše vydařilo a hafla byla pořádně vypečená! Proběhla minulou sobotu v indické restauraci, všichni si při ní řádně nacpali břicha a pokochali se pestrou směsicí tanečních vystoupení.

A protože je toto můj egocentrický blog, nebudu vás obtěžovat vyváženou recenzí celého večera, ale podám vám sebestředný návod, jak upéct vlastní haflu:

Nejdůležitější je samozřejmě vše řádně zorganizovat - neustále se tvařte vytíženě, pobíhejte, mávejte rukama nebo s vážným výrazem ťukejte cosi do mobilu.


Důkladný make-up - polovina úspěchu. Pokud se vás náhodní kolemjdoucí leknou, dosáhli jste správné intenzity.


 Čím víc teček, tím víc Adidas! Válečné tetování vás správně naladí a dodá vám bojovný vzhled.


Pokud dostanete do ruky mikrofon, usmívejte se. Tím víc, čím méně víte, co do něj říct. (Rada zkušenější kolegyně: "Hlavně to nedrž jak panna vocas!")Krátká paměť = dlouhé poznámky. Navíc s deskami vypadáte zodpovědně a připraveně.Ve dvou se to lépe táhne a ve čtyřech lépe tančí! Rozdistribuujte taneční kompetence (nemusíte všechno odpracovat sami).


A když už jste v tom distribuování, pozvěte si talentovaných tanečnic hned tucet, nadřete se mnohem méně!


A to nejdůležitější - pozvěte spoustu lidí. Bez diváků haflu neupečete!


Dobrou chuť!

(foto Petr Louženský)

9 komentářů:

Eli řekl(a)...

Věta: "Hlavně to nedrž jak panna vocas!" mě upřímně pobavila, to si musím pamatovat :-D

Trpaslice řekl(a)...

Ty kostýmy jsou úžasné! Sháníte si je samy? Kde?!

Channah řekl(a)...

Trpaslice: část koupíme (sukně, trička) a část si vyrobíme ve skupině (pásy, podprsenky).

Veronika řekl(a)...

Moc Ti to sluší. Nádherný kostým a šperky. Tribal jsem nikdy nezkoušela, takže mě to začíná zajímat ještě více:) Pořekadlo "pana vocas" jsem znala "jak pana péro":)Veronika

Anonymní řekl(a)...

Koukám na fotky a hle - podivné přešité džíny a v nich - že by Krea? A skutečně. Znám ji skrz historické kostýmy. Svět je malý, přesvědčuju se o tom stále znovu. :) Všem Vám to moc sluší, zvlášť šperky mě uchvacují. (Ale Kreina verze steampunku... no nevim nevim.) :)
Adivey

Anonymní řekl(a)...

Úžasný. Úžasný. V takovýchto chvílích lituju, že jsem se jako děvče nedala na nějaký typ tance, třeba na balet nebo orient nebo tak :-)) Závidím ti to umění! :-)
Enka

Anonymní řekl(a)...

Opravdu moc krásné kostýmy...ale ty podivné rifle se sepranou podprsenkou mi připadají opravdu strašné...netříská se to trochu s těmi ostatními?

Channah řekl(a)...

Veronika: jen to zkus, ttřeba tě tribal chytí (a nepustí, jako mě)!

Adivey, Anonymní: no vidíte, mně se zrovna tenhle Krey kostým moc líbí - jak džíny nemusím, tak tady mi ta kombinace džín, kůže a kraječek přijde neodolatelná.

Enka: na tanec není nikdy pozdě a je ho dost pro všechny!!!

Anonymní řekl(a)...

Tribal jsem až do dnešního dne neznala, díky za rozšíření tanečních obzorů! A díky za milý a kreativní blog! :)