14. 4. 2014

Kytky řvou a ptáci smrdí...

... na svůj klobouk buďte hrdí,
jarní šaty babám k zlosti
spustí příval galantnosti,
když přidáte punčochu,
umístí vás do lochu
(za větší než malé množství elegance).

foto Petr Louženský! http://petrlouzensky.wordpress.com/
šaty: Asos (ze sekáče), klobouk Next, lodičky Clarks, brož s ještěrkou amsterdamský blešák, punčochy Cervin, pásek Fler13 komentářů:

Jana řekl(a)...

Jen lapám po dechu. Překrásný model a ten klobouk je úžasný. Moc vám to sluší. Krásná mladá žena do takového modelu patří a jsou si vzájemně ozdobou. Jana

Martina, Elegant 40 řekl(a)...

Nádherné! Velice ti to sluší! Celý outfit na jedničku!
Zrovna si takový klobouk vyrábím a oni ho maj v Nextu! Asi teda změním stuhu.

Channah řekl(a)...

Moc děkuji!

Ta stuha na klobouku nebyla, přidala jsem si ji, aby mi šla k pásku :)

Jana řekl(a)...

Ukázala jsem foto manželovi, co by na to řekl, kdybych takto vyrazila, a mám se zeptat, co by si k tomu měl obléci on, abychom ladili:-)
Moc pěkné!

Veronika řekl(a)...

Nádhera. Tohle se opět moc povedlo a klobouk je skvělý.

Anonymní řekl(a)...

Channah, jsi tak krásná dáma! V dnešní riflovobaťohové době je super mít kuráž takhle vyrazit ven. Díky za podporu, když vidím ty fotky, tak se přestávám bát se odlišit, ať si lidi říkají, co chcou. Šaty jsou prostě nádherný vynález!

Klarax

Anonymní řekl(a)...

Ta třetí fotka je úplně skvělá :)
Škoda, že tenhle týden u nás není tak hezky,kdybych vyšla ven v šatech, tak bych asi zmrzla, takže si budu muset počkat :)

Anonymní řekl(a)...

Krásný model - jednoduchý ale efektní; šaty jsou podezřele podobné těm, které jsem si před cca 3 týdny zkoušela u PVT... Ať žijí budějovické sekáče!

Bětka

Channah řekl(a)...

Jana: záleží kam a v jakou denní dobu vyrazíte - přes den klidně volnočasové sako (může být světlejší a z hrubší, neoblekové látky), košile může být barevnější, kalhoty klidně denim, polobotky, pokud bude klobouk, bude to dokonalost sama... Na večer (ne tedy do opery nebo na ples, to bych volila sama jiné šaty) klidně lehce formálnější, ale s tmavým oblekem už by Vás mohl manžel tou formálností přebít - látka šatů sice není tenká a letní, na večer bych si je klidně vzala, ale není to ani vyloženě večerní látka, navíc délka odpovídá koktejlkám. Tak asi tak, ale expert na pánskou módu nejsem ;)

Veronika: děkuju!

Klarax: jen do toho, tedy: do šatů!

Anonymní: dnes jsem vytáhla manchestrové kalhoty a zimní kabát - ráno byla nula a pršelo, nechtělo se mi ani oblékat teplé punčochy a sukni. Ale nebojte, bude líp!

Bětka: tyhle šaty visely u PVT 3 týdny?!? Já po nich skočila jako rys s pocitem, jaké že to mám nevídané štěstí!!!

Anonymní řekl(a)...

ad Jana: Jak vidno, podobné modely probudí k zájmu nejednoho jezevce... :)

Věrka

Channah řekl(a)...

Věrka - jak výstižně pravil již prorok Jan Skácel:


střevíc je pravý nebo levý

člověk spíš bytost nežli věc

o lidské duši se nic neví

a jezevec je jezevec

Adivey řekl(a)...

Zítra nebudu u PC, takže s nepatrným předstihem, milá Channah, Ti přeji k narozeninám pevné a trvalé zdraví, hbité taneční nožky jako dosud a spoustu nejen tanečních úspěchů. Dále nejen Tobě, ale vlastně i sobě přeji, aby Tě psaní a focení pro blog bavilo, a když budeme mít my čtenářky velké štěstí, tak třeba i prozradíš, jak to děláš, že ačkoli slavíš za dobu trvání blogu již 3. narozeniny, vypadáš stále mladší (to by mě fakt zajímalo :D ). Děkuji za neutuchající inspiraci a pozitivní náladu, kterou skrze monitory šíříš do světa. Jen tak dál!
Adivey

Channah řekl(a)...

Opožděně děkuji za krásné přání!!! Budu se snažit ;)