23. 9. 2011

Mystická odhalení raného podzimu

To jsou věci - včera jsem usla v létě a probudila se na podzim. Vůbec je tenhle týden plný dramatických zvratů a mystických odhalení. Tak například jsem objevila, že charita je mnohem výhodnější než jakékoliv dluhopisy pana Kalouska a že dobrý skutek je vesmírem odměněn šaty od Dorothy Perkins. Nevěříte?

Počítejte se mnou: v jednom dni jsem investovala 40 korun do pana bezdomovce a 50 korun na budějický útulek. Po několika krocích jsem na chodníku našla dvoustovku. Tj. okamžitá návratnost přes 200%. Tím to ale zdaleka nekončí! Povzbuzena vesmírnou přízní jsem vlezla do nejbližšího sekáče a narazila na fungl nové šaty od Dorothy Perkins za 180Kč. 

Morální ponaučení: "Ten, kdo koná dobré skutky, získá šaty od Dorotky!"
  

Model pro první podzimní den: šaty - Dorothy Perkins (ne ty vesmírné, tyhle mám už asi rok z DP výprodeje); boty - Timeless (e-bay); kabelka, baret a šátek sekáč; brož po mamince; triko Reserved; pes - brněnský útulek. Foto Allia.18 komentářů:

boo řekl(a)...

Bezvadný, miluju ty boty.

Ani řekl(a)...

Miluju celou tu kombinaci. Na ulici bych si asi ukroutila hlavu, potkat tě ;)

Anonymní řekl(a)...

Paráda. Moc ti to sluší:-)

Zu řekl(a)...

krásný boty .. a ještě lepší pes!

Anonymní řekl(a)...

Tak poprvé napíšu, že nelíbí. Teda líbí se mi šaty, boty, ale něco z doplňků bych oddělala. Je toho moc. I když zvlášť je vše hezké. Někde jsem četla jakési doporučení z dob první republiky, že než žena odejde z domu, má sundat jeden šperk. Něco v tom duchu.
Ale nenechte se mnou pls znechutit. Jinak se mi Váš styl moc líbí. Je to jiné, než co dělají ostatní blogerky a Vy sama jste moc krásná.

Ivi řekl(a)...

Ty boty jsou skvělý. Celkově se mi to líbí a teď to není myšleno jako urážka - vypadáš trochu jak letuška :-)

Lucka řekl(a)...

Letuška, přesně to mě napadlo.:-) Je to hezké, každý kousek sám o sobě je hezký. Ale dohromady mi to přijde lehce přeplácané. Vyměnila bych kabelku a nechala jen baret nebo jen šátek. Plusové body za pejska. Je rozkošný.:-)

Anonymní řekl(a)...

Věřím, že jsi neUSLA, ale USNULA. Čeština. Prosím.

Anonymní řekl(a)...

Jéé, ten pejsek! Dobře, přiznávám se, že jsme se dívala i na šaty, sluší ti, jenže ty jsi krásná sama o sobě, tobě sluší všechno...

Anonymní řekl(a)...

Tak s USNULA by to chtělo klid... už trochu přehnané hnidopišství. Obtížné jak masařka. Neříkám vyslovené hrubky. Jdi raději gramaticky onanovat na blogy, které si to vážně zaslouží.

Audrey řekl(a)...

Já osobně bych asi sundala šátek, ale jinak je to perfektní.

Channah řekl(a)...

Děkuju moc za všechny reakce!

Anonymní 2: Asi jediné, co bych byla ochotna ubrat, jsou ty náušnice - šátek a baret s broží tam být prostě musí ;) Nicméně přísloví z první repubiky je skvostné!

Ivi: Letušku beru! Mám slabost pro uniformy a různé módní odkazy na ně.

Anonymní řekl(a)...

Jo ty náušnice alespoň. Totiž on i ten copánek a střapec na kabelce jsou takové zdobné prvky. Na druhou stranu lepší Vy s náušnicemi navrch než džínové stádo. Mimochodem vlastníte džíny? :) Napadla mě kacířská myšlenka, vyfoťte se jak by to nemělo vypadat :D Ale Vám by slušel i pytel... natož nějaké džíny.

Ani řekl(a)...

Letuškový dojem dělá šátek (což je myslím moc škoda, že dneska už mají šátky všichni spojené jen s letuškami), ale s tím baretem a upnutým střihem šatů je to celé takové military. A to se mi moc líbí.

Anonymní řekl(a)...

Když jsem si pročítala tvůj blog, tak jsem si říkala, holka, proč už nechodíš do sekáčů? Tak jsem o víkendu vyrazila a mám skvělé úlovky. Měli hezkou košili od Dorothy,ale neseděla mi, škoda. :-( Nicméně i tak jsem ti v duchu poděkovala za připomenutí, že i v sekáči se dají sehnat bezva kousky. :-) Lucie

Anonymní řekl(a)...

Ty boty....ááá! kde jsi k nim přišla? jsou úžasné!!

Channah řekl(a)...

Anonymní 1: džíny mám náhodou dvoje, chodím v nich jednou za uherský rok někam na chalupu a podobně... I když nevím, jestli je třeba se v nich extra fotit, stačí se postavit na ulici a rozhlédnout se kolem ;)

Ani: díky, já mám šátky velmi ráda, aktuálně se snažím najít zajímavé způsoby vázání

Anonymní 2: no vida, držím palce, nějaký hezký úlovek určitě čeká ;)

Anonymní 3: e-bay :) A nakonec jsem je měla zadarmo, protože paní prodejkyně uvedla chybný údaj a když jsem ji na to upozornila, trvala na vrácení všech peněz (i když jsem protestovala)

Anonymní řekl(a)...

chudak pejsek na posledni fotce, vypada jako by ho nekdo pred tim serezal :(